بوشهر

پنجشنبه 02 بهمن 1399
حوادث

تلاش بی وقفه تیم های عملیاتی جمعیت هلال احمر در سیل استان بوشهر

تلاش بی وقفه تیم های عملیاتی جمعیت هلال احمر در سیل استان بوشهر
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان بوشهر با اشاره به اقدامات نیروهای جمعیت هلال احمر استان بوشهر در امدادرسانی به مردم آسیب‌دیده متاثر از سیل ابتدای هفته  گفت:  روند خدمات رسانی بی وقفه در حال انجام است و تیم های عملیاتی در مناطق  حادثه دیده مستقر هستند.
 
وی ادامه داد : عملیات امداد رسانی در مناطق آسیب دیده شهرستان های گناوه ، دشتی ، دیلم و تنگستان به پایان رسیده است ولی همچنان در مناطق متاثر سیل در  شهرستان دشتستان ادامه دارد.
 
علی یوسفی نیا  درباره  روند امداد رسانی در شهرستان دشتستان  افزود : بی وقفه همراه با دکتر حاجیانی مدیر عامل جمعیت هلال احمراستان و رییس جمعیت هلال احمر شهرستان دشتستان  ، با حضور در مناطق ، روند ارائه خدمات را رصد می کنیم.
 
وی از توزیع اقلام غذایی و زیستی در بین مردم سیل‌زده این منطقه خبر داد و افزود:  ۵ تیم عملیاتی در وحدتیه ، ۲تیم در آبپخش و ۲تیم در شبانکاره و برازجان حضور دارند و تیم های ارزیاب به صورت مداوم در حال شناسایی خانوار های آسیب دیده جهت توزیع آقلام زیستی هستند.
 
یوسفی نیا با اشاره به سرعتی که امدادرسانی‌ها به خود گرفته و بیشتر هم خواهد شد گفت: امیدواریم تا پایان روز جاری خانواده‌ای در مناطق سیل‌زده  نداشته باشیم که بی سرپناه بوده و اقلام امدادی شامل مواد غذایی، گرمایی و زیستی دریافت نکرده باشند.
کلمات کلیدی
مجید بشکوه
تهیه کننده:

مجید بشکوه

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *