بوشهر

پنجشنبه 02 بهمن 1399
حوادث

افراد گرفتار در سیلاب روستای والفجر شهرستان دیلم نجات یافتند

 
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر، با اعلام مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان بوشهر مبنی بر محاصره شدن هشت نفر در سیلاب بر اثر طغیان رودخانه در روستای والفجر از توابع شهرستان دیلم  بلا فاصله دو تیم نجات از جمعیت هلال احمر شهرستان دیلم به منطقه اعزام شد.
 
سیف الله غلامی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دیلم گفت: تیم های اعزامی که متشکل از ۸ نجاتگر سیلاب بهمراه دو دستگاه خودرو نجات و آمبولانس بود پس از رسیدن به محل اقدام به ارزیابی، عبور از عرض رودخانه و برپایی کارگاههای نجات کردند. 
 
وی افزود: در این عملیات نجاتگران موفق شدند محاصره سیلاب را شکسته و همه افراد گرفتار شده را با رعایت اصول ایمنی از رودخانه عبور دهند.
 
سیف الله غلامی خاطرنشان کرد: در روزهای بارانی که هشدار طغیان رودخانه ها داده می شود انتظار می رود که افراد محلی و همچنین عشایر حاضر در مناطق بیش از پیش به این هشدارها توجه کرده و از حضور در محیط های نا ایمن و حاشیه رودخانه اجتناب کنند.
 
رئیس جمعیت هلال شهرستان دیلم در پایان افزود: از زحمات معاون محترم سیاسی امنیتی فرماندار که از دقایق اولیه عملیات در محل حضور یافتند و باعث دلگرمی نجاتگران شدند کمال تشکر را داریم.
 
کلمات کلیدی
مجید بشکوه
تهیه کننده:

مجید بشکوه

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *