بوشهر

پنجشنبه 02 بهمن 1399

آمادگی تیم های عملیاتی جمعیت هلال احمر استان بوشهر در مواجهه با سیلاب

 
 
 مدیر عامل  هلال احمر استان بوشهر با بیان اینکه آمادگی‌های لازم برای مقابله با سیل وجود دارد، از آماده سازی تیم های عملیاتی و سرویس و تعمیرات دوره ای تجهیزات امدادی خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر، دکتر غلامرضا حاجیانی گفت: پیرو هشدارهای سازمان هواشناسی و اعلام بارندگی ، هماهنگی‌های لازم صورت گرفت که تجهیزات مورد نیاز در این شرایط  بررسی شود و یک طرح عملیاتی برای مقابله با وقوع سیل احتمالی ارائه شود و همچنین اطلاعاتی از جمله اطلاعات جامع جمعیتی نیز از شهرستان ها دریافت شد.
 
وی افزود: تمامی نیروهای امدادی و عملیاتی در سطح شعب و پایگاه های امداد و نجات سراسر استان در آماده باش هستند تا در صورت نیاز خدمات لازم را ارائه دهند.
 
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر  ادامه داد: تمام شهرستان ها ، محلی مناسب و کارشناسی شده را جهت اسکان اضطراری مهیا نموده اند ، که در صورت وقوع سیلاب در هریک از شهرستان ها ، افراد حادثه دیده اسکان داده شود.
 
وی تصریح کرد:  اقلام ضروری در این شرایط در انبار های امدادی مهیا است و در صورت لزوم در اختیار حادثه دیدگان قرار خواهد گرفت.
 
دکتر غلامرضا حاجیانی با اعلام شماره تلفن ۱۱۲ گفت: به مردم توصیه می‌کنیم که اگر مشکل خاصی رخ داد با شماره تلفن ۱۱۲ ارتباط برقرار کنند و توصیه‌های امدادی را جدی بگیرند. همچنین توصیه می‌کنیم که اخبار را از منابع رسمی‌ پیگیری کرده و به شایعات در فضای مجازی توجهی نکنند.
کلمات کلیدی
مجید بشکوه
تهیه کننده:

مجید بشکوه

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *