بوشهر

پنجشنبه 02 بهمن 1399

بسیجی عاشق ارزش های الهی و انسانی است

بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته‏ های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده ‏اند. (امام خمینی ره)
این فرمایش امام راحل تفسیری دقیق و جامع از بسیج و تفکر یک بسیجی در صحنه است.
به راستی چه عنصری می تواند یک انسان را بر آن دارد تا در مسیر آرمان و ارزش های الهی و انسانی قدم برداشته و خود را نبیند و دنبال نام و نشانی و تمجیدی باشد؟
چیزی جز عشق می تواند باشد؟!
بسیجی عاشق ارزش های الهی و انسانی ست، ارزش های از جنس عدالت، کمک و توجه به مستضعفین، ایستادگی و مقابله با ظلم استکبار و مستکبران عالم، و هر چه خوبی هست، در بسیج دیده می شود.
آری، بسیج مدرسه عشق است.
و بسیجیان این عاشقی را به ظهور رسانده و نشان داده اند که عشاق پاک باخته اند.
آنجا که دشمن بعثی با حمایت جریان استکبار جهانی مرزهای ایران اسلامی را مورد تعرض قرار داد، این بسیج بود که در لباس ارتش، سپاه و نیروهای مردمی ظهور و بروز یافت و دشمن سفاک و جنایتکار را از میهن عزیزمان بیرون راند.
اری، بسیج مدرسه عشق است.
آنجا که دشمن تکفیری در صدد شد تا هتک حریم و حرمت آستان مقدس اهل بیت علیهم السلام صورت دهد، این بسیج بود که با ارتقاء کمی و کیفی خود حال به صورت یک جریان الهی و بین المللی در آمده و بسیج در قالب تیپ فاطمیون برادران افغانی، تیپ زینبیون برادران پاکستانی، حشد الشعبی برادران عراقی و همه و همه با همان تفکر و آرمان جمع شده و با فرماندهی سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی دشمن سفاک و خون آشام تکفیری را به زباله دان تاریخ پرت کردند.
آری، بسیج مدرسه عشق است.
که عاشقانی چون شهید سردار حاج قاسم سلیمانی را تربیت کرد.
و حال که دشمن در قالب یک ویروس منحوس امنیت سلامت، بهداشت و در نتیجه امنیت روانی جامعه ایران اسلامی مان را مورد حمله و هجمه قرار داده، باز هم بسیج این بار در قالب مجاهدان و مدافعانی در نظام مقدس سلامت تجلی پیدا کرده است.
آری، بسیج مدرسه عشق است.
چیزی جز عشق می تواند باشد که پزشک، پرستار و دیگر کادر محترم درمانی خود را در خط مقدم دفاع از سلامت قرار دهد تا خانواده ای دیگر مبتلا و یا داغدار نگردد.
در این چند ماه گذشته چه عزیزانی از نظام سلامت را از دست دادیم که حضورشان جهادی و با عشق بود.
امسال هفته بسیج، رنگ و بوی هفته های بسیج ایام دفاع مقدس را می دهد. همان ایثار، صبر و مجاهدت را می بینیم.
اینجانب هم به نوبه خود این هفته با عظمت که یادآور تفکر مقدس و الهی می باشد را به همه بسیجیان در هر لباس و جایگاهی تبریک عرض کرده و امیدوارم این مسیر که با انقلاب اسلامی شروع شد،با تشکیل جبهه نهایی مستضعفین در برابر مستکبرین به انقلاب مهدوی و استقرار حکومت مهدوی(عج) متصل گردد.   
 
و السلام علیکم و رحمه‌الله........عباس دشتی .........مسئول دفتر نمایندگی ‌ولی فقیه جمعیت هلال احمر استان بوشهر
کلمات کلیدی
مجید بشکوه
تهیه کننده:

مجید بشکوه

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *