بوشهر

پنجشنبه 02 بهمن 1399
طرح ناظران سلامت

بیش از ۱۱ هزار نفر زیر چتر ناظران سلامت استان بوشهر

 
 
 
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر ، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: از ابتدای شروع طرح ملی ناظران سلامت، به ۱۱ هزار و ۸۱۶ نفر از هم استانی های عزیز خدمت رسانی شده است.
 
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر، غلامرضا حاجیانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر با اشاره به اینکه طرح ناظران سلامت با همکاری وزارت بهداشت بصورت ملی در حال اجراست، گفت: در این طرح بیش از ۶۵۰ اماکن شامل مراکز درمانی، خدماتی، اصناف و غیره در استان مورد نظارت و ارزیابی قرار گرفت.
 
وی افزود: در این طرح ۴۱۴ عضو برادر و ۱۰۶ عضو خواهر در قالب ۱۳۰ تیم دونفره و سه نفره با همراهی کارشناسان بهداشت و درمان و نمایندگان اصناف، از اماکن مختلف بازدید و پرسش نامه های مورد نظر را تکمیل کردند.
 
حاجیانی خاطرنشان کرد: از اهداف این طرح می توان به رعایت پروتکل های بهداشتی توسط صنوف خدمات رسان و همچنین اموزش اصول پیشگیری از ویروس کرونا و استفاده از ماسک بعنوان یکی از ارکان اساسی از جلوگیری شیوع ویروس در جامعه اشاره کرد.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر یادآورشد: ریشه کن شدن ویروس کرونا مستلزم رعایت بیش از پیش اصول بهداشتی در جامعه است و انتظار میرود شهروندان عزیز با وسواس بیشتر از سلامت خود و خانواده مراقبت کنند.
 
 
کلمات کلیدی
مجید بشکوه
تهیه کننده:

مجید بشکوه

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *