بوشهر

پنجشنبه 02 بهمن 1399
جلسه شورای معاونین

جلسه شورای معاونین با حضور مدیر عامل ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و اعضای شورای معاونین در سالن کنفرانس دفتر مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر برگزار شد

 
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر، ابتدای این جلسه حجت‌الاسلام عباس دشتی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان بوشهر ضمن تسلیت ایام فاطمیه، شهادت آن بانوی دو عالم را دفاع از ولایت و امامت عنوان کرده و با اشاره به فرا رسیدن سالروز نهم دی که به روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نامگذاری شده این واقعه بزرگ را نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی که نشات گرفته از محرم و صفر و نهضت امام حسین(ع) بوده دانست که انقلاب اسلامی را یک بار دیگر بیمه کرد. ایشان همچنین رحلت عالم ربانی ، فیلسوف مجاهد حضرت آیت الله مصباح یزدی را تسلیت و تعزیت عرض نمود.
 
حجت‌الاسلام عباس دشتی در ادامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی، وی را نماد جبهه مقاومت اسلامی و اسطوره جهاد و شهادت در جهان اسلام بیان و خاطر نشان کرد: سردار سلیمانی شخصیت جهانی بوده و زبان از بیان عظمت این شهید قاصر است. این ایام بهترین فرصت است که برای نسل جوان جامعه ما مکتب سلیمانی معرفی گردد.
 
وی افزود: حاج قاسم سلیمانی فردی خدا ترس و فرمانده‌ای شجاع و مردمی بود که امروز به عنوان یک چهره بین المللی و نیز به عنوان شناسنامه هر ایرانی در سراسر دنیا و نماد مبارزه با سلطه و ظلم جهانی شناخته شده است.
 
وی در ادامه به بیان فرازهایی از وصیت نامه شهید سلیمانی پرداخت و گفت: وصیت نامه شهید سلیمانی سروده ای است که ترجیع بند آن ولایت فقیه بوده و امیدواریم که آموزش عالی و آموزش و پرورش این وصیت نامه را در متن و منابع درسی دانشگاه‌ها و مدارس کشور قرار دهند تا دانشجویان ودانش آموزان ما از این سرچشمه ناب حقیقت سیراب شوند و فرهنگ جهاد و مقاومت و شهادت را که تضمین کننده آینده انقلاب اسلامی است سرلوحه مکتب انقلابی خود قرار دهند. 
 
 
دکتر غلامرضا حاجیانی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر ضمن تسلیت به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی و دهه فاطمیه و رحلت عالم ربانی حضرت آیت الله مصباح یزدی گفت:حاج قاسم سلیمانی نماد جبهه مقاومت و اسطوره جهاد در جهان اسلام است و باید تمام ابعاد شخصیتی ایشان مورد توجه قرار گیرد.
وی با بیان برنامه های اجرا شده  تصریح کرد : برنامه های کنترل و تب سنجی ، ناظران سلامت، آمران سلامت، نذر سلامت، نذر آب ، سیل دشتستان و میزبانی از مدیر کل روابط عمومی جمعیت کشور که اجرا شد مورد تایید مخاطبین و اصحاب رسانه گردیده است.
 
در پایان هریک از اعضای شورای معاونین درباره امورات جاری و رفع مشکلات حوزه خود گزارش مبسوطی را ارایه نمودند.
کلمات کلیدی
مجید بشکوه
تهیه کننده:

مجید بشکوه

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *