بوشهر

پنجشنبه 13 آذر 1399
خانه هلال

در شش ماهه نخست امسال 2031 نفر از خانه های هلال جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ آموزش های لازم را فراگرفته اند.

 
 
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر . دکتر غلامرضا حاجیانی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر از آموزش2031 نفر از مخاطبین خانه های هلال در شش ماهه اول سالجاری خبر داد.
 
 
 
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان در این خصوص  اشاره نمود: با توجه به  به شرایط ویژه بخاطر بیماری کویید 19 (کرونا) در جامعه این جمعیت در زمینه آموزش های امدادی و مبتنی بر نیاز های محلی از آغاز سال تا کنون  2031 نفر از اعضای خانه های هلال و همچنین بیش از  100 دوره در زمینه آموزش های تخصصی و عمومی و ضمن خدمت جهت کارکنان، امداد گران و آحاد جامعه برگزار نموده است .
 
وی همچنین بیان نمود:که در این مدت 6 ماه اول سال  جاری بیش از 100نمونه  تراکت ، بروشور ، پوستر ، فیلم ، انیمیشن و سایر موارد در زمینه آماده سازی مردم نسبت به ویروس کرونا تهیه .توزیع و پخش نموده است و  در این زمینه نیز مخاطبین با مراجعه به  پورتال آموزشی جمعیت آموزش های لازم را  فرا گرفتند .
دکتر حاجیانی گفت: با توجه به وضعیت قرمز در استان  بوشهر و مساعد نبودن شرایط جهت آموزش های حضوری سایت معاونت آموزش و پژوهش جمعیت هلال با آدرس  khadem.ir.  بستری مناسب  جهت مراجعه عموم مردم نسبت به فراگیری آموزش های امدادی و غیره می باشد همچنین در این مدت مربیان و امداد گران این جمعیت با حضور در مناسبت های  مختلف مذهبی، فضاهای تفریحی و باز  و محلات  نسبت به آموزش های حضوری  امداد و کمک های اولیه در قالب آموزش همگانی ، با رعایت پروتکل های بهداشتی اقدام نموده است. 
کلمات کلیدی
مجید بشکوه
تهیه کننده:

مجید بشکوه

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *