بوشهر

پنجشنبه 02 بهمن 1399
روز دوم سفر دوروزه مدیر کل روابط عمومی جمعیت هلال احمر به استان بوشهر

دیدار مدیر کل روابط عمومی جمعیت هلال احمر کشور با مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان بوشهر

 
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ حجت‌الاسلام والمسلمین حاج عباس دشتی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان بوشهر در دیدار با مدیر کل روابط عمومی جمعیت هلال احمر کشور و ه‍ئیت همراه گفت: نقش روابط عمومی در سازمان ها پررنگ می باشد و هیچ کس نمی تواند منکر این امر شود، زیرا قلب، چشم و چراغ مجموعه هست و می تواند باعث پیشرفت هر مجموعه شود.
 
حجت‌الاسلام والمسلمین حاج عباس دشتی ادامه داد: در دنیای امروز و در تمام نظام های اجتماعی و مدیریتی روابط عمومی ها به عنوان عناصر  ارتقاء سازمان ها مطرح هستند.
 
وی خاطر نشان کرد: روابط عمومی قلب تپنده سازمان هست و به عنوان چشم بینای ادارات تلاش می نمایند و به عبارتی دیگر، روابط عمومی رابطه دو طرفه با افکار عمومی درون و برون سازمانی دارد.
 
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان بوشهر افزود: نقش فعالان رسانه در ارزیابی و تقویت برنامه ها و پیشبرد اهداف سازمان ها نقش ویژه مهمی در جهت ارتباطات و تعاملات فکری و اطلاعاتی ایفا می کنند.
 
وی افزود:جایگاه روابط عمومی در ادارات باید بالاتر از جایگاه فعلی باشد و آن شالله در این امر هم راهکارهایی صورت پذیرد.
 
در  ادامه جلسه دکتر روح الله استاک مدیر کل جمعیت هلال احمر کشور گفت: در دنیایی که رسانه ایی شده است و هر فرد به صورت تنها با رسانه سر و کار دارد و باید رسانه ها را شناخت و باید مهارت لازم را کسب کرد تا بتوان از این رسانه ها استفاده مطلوبی کرد.
 
وی تصریح کرد: با ارزیابی انجام شده  جمعیت هلال احمر در حوادث اخیر با عنایت به اینکه عملکرد مطلوبی بوده است اما به خوبی از فضای رسانه ایی استفاده نشد و در نظر داریم با تشکیل تیم رسانه ای بحران بتوانیم با تشکیل این کارگروه از فضای رسانه با توجه به عملکرد مطلوب در حوادث استفاده شود.
کلمات کلیدی
مجید بشکوه
تهیه کننده:

مجید بشکوه

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *