بوشهر

پنجشنبه 02 بهمن 1399

دیدار نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس با مدیرعامل هلال احمر استان بوشهر

 
 
 
پیش از ظهر امروز دکتر غلامحسین کرمی نماینده مردم شریف دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی با حضور در جمعیت هلال احمر استان بوشهر با مدیرعامل و اعضای شورای معاونین دیدار و گفتگو کرد.
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر، در این دیدار دکتر غلامرضا حاجیانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گزارشی از اعم فعالیت های یک سال اخیر جمعیت هلال احمر در استان ارائه کردند.
 
در گزارش مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر به مباحثی همچون شارژ انبارهای امدادی، بررسی توان لجستیک استان و نیاز به شارژ مالی جهت رفع معایب ناوگان امدادی، بروزرسانی انبارها و پایگاهها اشاره شد و دکتر حاجیانی خواستار نگاه ویژه مجلس به استان شدند.
 
در ادامه دیدار دکتر غلامحسین کرمی نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی به انتظارات جامعه از هلال احمر اشاره و گفت: عنوان تشکیلات، جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران است و این در جهان یک برند است و انتظار می رود هرجا و هرزمان اتفاقی رخ داد جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران حضور جدی و فعال داشته باشد.
 
وی افزود: اولین انتظار مردم استان نیز از هلال احمر حفظ امادگی و پاسخگویی سریع به حوادث است.
 
غلامحسین کرمی بیان کرد: بروزرسانی امکانات و انبارها همواره باید مورد توجه قرار داشته باشد، گاهی اقلام ما در انبارها مواد غذایی است و باید دقت کنیم قبل از اتمام تاریخ مصرف از انها استفاده شود 
 
این نماینده مجلس افزود: استان بوشهر را در کشور با نام پایتخت انرژی می شناسند پس نباید دغدغه خالی ماندن و یا پایین امدن توان لجستیک داشته باشیم بلکه انبارها و توان ما همواره باید آماده پاسخگویی به حوادث احتمالی باشند.
 
وی در ادامه به مقدس بودن جایگاه هلال احمر در بین مردم اشاره و افزود: لباس هلال احمر لباس مقدسی است و باید قدر این لباس را چه در برخوردهای فردی و چه گروهی بدانیم، اولین جایی که مردم پس از بروز حوادث به آن مراجعه می کنند هلال احمر است.
 
در ادامه این دیدار معاونین و مدیران شعب دشتی و تنگستان به بیان دیدگاهها و درخواست های خود جهت رفع نواقص پرداختند که دکتر کرمی نیز قول مساعد جهت پیگیری انها از طریق مجلس را دادند.
 
در پایان این دیدار دکتر کرمی نماینده مردم شریف دشتی و تنگشتان در مجلس شورای اسلامی با ملبس شدن به لباس هلال احمر به عضویت افتخاری جمعیت هلال احمر استان بوشهر در آمدند.
 
 
کلمات کلیدی
مجید بشکوه
تهیه کننده:

مجید بشکوه

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *