بوشهر

پنجشنبه 02 بهمن 1399

نصیری: رنگین کمانی از اتفاقات خیر را روزانه در هلال احمر می بینیم

 

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر، رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در ادامه سفر استانی خود با فرماندار جم دیدار کرد، در این دیدار سیدمحمد حسینی فرماندار جم گفت: شهرستان جم یکی از دورترین شهرستانها به مرکز استان است و دومین محور پرتردد استان و همچنین از شهرهای کوهستانی استان است.

 

فرماندار شهرستان جم افزود: تامین خودروهای مورد نیاز با توجه به وضعیت کوهستانی شهرستان ضرورت دارد و پراکندگی روستا میتواند در صورت نبود خودروهای با این قابلیت از معضلات در حوادث باشد.

 

حسینی خاطرنشان کرد: سوله امدادی که امروز مورد بهره برداری قرار گرفت با اعتبارات استانی و شهرستانی بوده که انتظار داریم تامین وسایل و همچنین سیستم اطفا حریق آن هرچه زودتر انجام گیرد.

 

 

نصیری رئیس سازمان داوطلبان نیز در این دیدار گفت: در بحران های مختلف اگر کمک و مشارکت مردم نباشد نمی شود بحران ها رو رد کرد و هیچ جا نبوده که فراخوان بدهیم که نیروی داوطلب نیاز داریم و بیشتر از مقدار مورد نیاز حضور پیدا نکنند..

 

وی افزود: در حادثه کرونا مخصوصا موج اول که خیلی شرایط ویژه بود و اقلام بهداشتی به سختی قابل تهیه بود، داوطلبان عزیز در سراسر کشور هم در تامین اقلام بهداشتی فعالیت کردن و هم داوطلبانه به ارائه خدمت و کمک به کادر درمانی مراجعه کردند.

 

نصیری اظهار کرد: در طرح ملی نذر آب استقبال و میزان مشارکت مردم استان بوشهر مثال زدنی و شگفت انگیز بود و ما قدردان زحمات و مشارکت مردم عزیز استان بوشهر هستیم.

 

 

وی تصریح کرد: ۱۷۰ میلیارد تومان کمک های مردمی در ایام ویروس کرونا بوده است که نمونه آن را فردا در استان با توضیح بسته های معیشتی برای اقشار آسیب پذیر در استان را اجرا می کنیم.

 

رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر افزود: خیرین بزرگ ترین سرمایه هلال احمر هستند و شعار سازمان داوطلبان رساندن توان توامند به نیاز نیازمند است که این واسطه که بعهده داوطلبان است بسیار مهم است.

 

نصیری در پایان این دیدار از انگیزه مضاعف جهت کمک ویژه به استان و پیگیری ویژه رفع مشکلات از رئیس جمعیت هلال احمر را داد.

کلمات کلیدی
مجید بشکوه
تهیه کننده:

مجید بشکوه

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *