بوشهر

پنجشنبه 13 آذر 1399
طرح آمران سلامت

پایان طرح آمران سلامت با همکاری همه جانبه مردم

 
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛دکتر غلامرضا حاجیانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر در مصاحبه با باشگاه خبرنگاران هلال احمر، ضمن تشریح اقدامات طرح آمران سلامت جمعیت هلال احمر در استان بوشهر گفت: از 5 آبان لغایت 15 آبان طرح کشوری آمران سلامت با حضور اعضائ جوانان داوطلب و همکاری همه جانبه مردم استان بوشهر انجام شد.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: در راستای تاکید و کنترل حساسیت های بهداشتی جوانان و امدادگران هلال احمر در اماکن مختلف مردم را به رعایت پروتکل های بهداشتی دعوت نمودند، مردم شریف استان بوشهر نسبت به رعایت این دستورالعمل ها با توجه به اهمیت موضوع همکاری خوبی با جمعیت هلال احمر داشتند.
 
غلامرضا حاجیانی ضمن تاکید به رعایت دستورالعمل های بهداشتی افزود: ۱۲۶ جوان داوطلب فعال در سراسر استان بوشهر در قالب ۴۲ پایگاه ثابت و ۴۲ پایگاه سیار آمران سلامت ویژه پیشگیری و کنترل کرونا در اماکن پرتردد  به آحاد مردم خدمات عام المنفغه ارائه کردند.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر در ادامه گفت: داوطلبان و جوانان برای حفظ سلامتی مردم، خانواده و جامعه برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به رعایت دستورالعمل های بهداشتی دعوت نمودند، در این طرح ۳۳۵۲۱ نفر به عنوان بهره وران این طرح در استان بوشهر با دریافت ۱۳۳۶۴ ماسک و ۴۸۰ لیتر مواد شوینده خدمات بهداشتی این طرح استفاده نمودند.
 
غلامرضا حاجیانی در پایان گفت: طرح آمران سلامت زمینه ساز ایجاد حساسیت ها و دقت عمل بیشتر در رعایت دستورالعمل های بهداشتی در استان بوشهر شد و موجب فاصله گذاری اجتماعی در بین آحاد مردم شد، جوانان داوطلب جمعیت هلال احمر بر اساس اهداف بشردوستانه هلال احمر در این طرح حضور پرشور و شایسته ای داشتند
کلمات کلیدی
مجید بشکوه
تهیه کننده:

مجید بشکوه

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *