بوشهر

پنجشنبه 13 آذر 1399
جلسه شورای اداری

پنجمین جلسه شورای اداری جمعیت هلال احمر استان بوشهر در سال 99 برگزار گردید

 
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر ، صبح امروز جلسه شورای اداری با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت، مدیر عامل ، معاونین و روسای شعب جمعیت هلال احمر استان در سالن اجتماعات جمعیت هلال احمر برگزار گردید.
 
در ابتدای این جلسه حجت‌الاسلام والمسلمین حاج عباس دشتی   دراین جلسه  فرمودند:در روزهایی که نشریه فرانسوی با اهانت و هتک حرمت به  ساحت مقدس پیامبر رحمت و مهربانی دل تمام مسلمانان جهان را به درد آورده است دولت فرانسه با حمایت خود از این  نشریه ، ماهیت اهریمنی خود را ثابت نمود.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان بوشهر افزود: توطئه دشمنان اسلام به ساحت مقدس پیامبر چهره تا ابد چرکین  آنان را نمایان تر کرد و  ناتوانی آنها در مقابل قیام با  عظمت اسلام و مسلمین با ظلم و استکباراست و جهان اسلام در مقابل این بی حرمتی آرام نخواهد گرفت و دشمنان اسلام از این حرکت خود پشیمان خواهند شد.
وی ادامه داد : اقدام بی شرمانه رییس جمهور فرانسه در اهانت به پیامبر عظیم الشان نشات گرفته است  از اقدامات اسلام ستیز صهیونیست‌هاست که این کار جز  پوشاندن ضعف و ناکارآمدی دولت های غربی و نظام های رو به افول استبدادیست.
 
حجت‌الاسلام والمسلمین حاج عباس دشتی درباره طرح آمران سلامت اینگونه بیان نمودند: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای ستاد مقابله با ویروس کرونا ، جمعیت هلال احمر در کنار مجموعه‌های درمانی خوب درخشید است و امیدوارم که با استفاده از ظرفیت های خوب نیروی جوان و داوطلبان ما بتوانیم در طرح آمران سلامت بهره ببریم  و  مردم را به رعایت پروتکل های بهداشتی که یکی از بزرگترین دغدغه جامعه ما و جهان ویروس کرونا است توصیه کنیم ، انشالله هم همچون گذشته در این عرصه موفق و سربلند باشیم .
 
وی در پایان گفت: باید بتوانیم  به ظرفیت‌های موجود توجه کنیم و تا بشود در هزینه ها صرفه جویی شود و دنبال راه حل های مناسبی برای حل مسئله باشیم و از پیگیری مسائل ناامید نشوید.
در ادامه این جلسه مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر  گفت: ضمن تشکر از همه معاونین و روسای شعب که در کنار هم و با همدلی تمام طرح ها  و به ویژه  کلیه کسانی که عوامل اجرایی کاروان نذرر آب ۳ و کسانی که در شعب و پشت صحنه در  اجرای کامل این طرح تلاش فراوان کردند قدردانی می کنم.
 
دکتر غلامرضا حاجیانی افزود : در طرح حاضر به عنوان طرح آمران سلامت که در شهرستان استان از تاریخ ۵ آبان ماه آغاز شده بتوانند از تمام ظرفیتهای موجود که نیروی جوان و داوطلب هستند استفاده شود.
 
وی ادامه داد:کرونا در حال حاضر درمان ندارد  و فقط تنها راه آن رعایت پروتکل های بهداشتی هست و جمعیت هلال احمر استان با تمام ظرفیت های خود در این طرح می کوشد تا مردم را به رعایت پروتکل های بهداشتی توصیه کنند تا بشود از همه  گیری سریع ویروس کرونا جلوگیری کرد.
 
در این جلسه هریک از معاونین و روسای شعب با مدیران عامل جمعیت هلال احمر استان تبادل نظر را نسبت مسائل جاری این طرح و شعب جمعیت در شهرستان ها تبادل نظر نمودند.
 
 
 
عکس : مجید بشکوه
کلمات کلیدی
مجید بشکوه
تهیه کننده:

مجید بشکوه

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *