بوشهر

پنجشنبه 02 بهمن 1399
جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران یک سازمان غیرانتفاعی ایرانی و عضوی از نهضت بین‌المللی صلیب سرخ و هلال احمر است و در داخل کشور ایران و در برخی موارد در دیگر مناطق جهان به فعالیت‌های امدادی و آموزشی و بشردوستانه می پردازد. هلال‌احمر طبق وظایف بین‌المللی خود (کمیته بین‌المللی صلیب سرخ) باید در مواقع بروز بحران‌هایی نظیر سیل، زلزله و جنگ و غیره در داخل و خارج مرزها به امدادرسانی و خروج مصدومان و قربانیان این حوادث کمک کند و اهتمام در راستای بسط سلامت و کرامت انسانی و برقراری صلح و دوستی از جمله آمال و آرمان‌های ما می‌باشد.
 
هلال احمر جمهوری اسلامی ایران دارای سازمان‌های زیرشاخه متعددی است که طیف گسترده‌ای از خدمات پزشکی و توانبخشی ، بهداشتی، آموزشی و امدادی و نیز فعالیت‌های فرهنگی جوانانه را با رویکرد داوطلبانه و مهرورزانه، در بر می‌گیرد.
 
جمعیت هلال احمر استان بوشهر دارای ۸ شعبه و ۲ نمایندگی بوده و معاونت‌های بهداشت ، درمان، توانبخشی  ، امداد و نجات ، داوطلبان ، آموزش و پژوهش ، جوانان که در راستای اهداف و ماموریتهای  جمعیت هلال احمر در جوار خلیج نیلگون همیشه فارس مشغول به خدمت رسانی  هستند.
 
همچنین شماره تلفن ندای امداد( امداد و نجات هلال احمر) ۱۱۲ می‌باشد.
  • لطفا در تنظیمات صفحه گروه های خبری را جهت نمایش انتخاب نمایید.