بوشهر

پنجشنبه 13 آذر 1399
طرح آمران سلامت

تقدیر مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر از عوامل اجرایی طرح آمران سلامت

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛  دکتر غلامرضا حاجیانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر در پیامی از عوامل اجرایی طرح آمران سلامت در استان بوشهر تقدیر نمود:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
خداوندمنان را شاکرم که در سایه عزت بیکرانش، تقدیر شایسته ای از سعی و تلاش تیمی توأم با خلاقیت جوانان داوطلب و کارشناسان در طراحی و اجرای طرح ملی آمران سلامت در استان بوشهر فراهم آورد.
 
تلاش های وافر تمام برنامه ریزان و مجریان طرح آمران سلامت، در جمعیت هلال احمر کشور و  استان بوشهر  پاس می دارم و چه افتخارآفرین است فعالیت های غرورانگیز بشردوستانه جوانان  و کارشناسان جمعیت هلال احمر استان بوشهر در حالی به وقوع پیوست که این امر در استمرار حیات و حفظ سلامتی مردم موثر می باشد.
 
درود و سپاس خود را به همکاران  استانی، مسئول محترم دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت استان ،  معاونت محترم جوانان ، کارشناسان محترم  آن حوزه ، مسئول محترم روابط عمومی و همکارنشان ،روسای  محترم شعب، کارشناسان امور جوانان شعب تابعه،  دبیر و اعضا فعال باشگاه خبرنگاران هلال احمر استان ، و عوامل  تأثیرگذار  این طرح، دستگاه های اجرایی همکار و مردم شریف و سرافراز استان بوشهر که با تعامل همه جانبه زمینه ساز اجرای طرح شایسته آمران سلامت در استان بوشهر شدند اعلام می نمایم.
 
 امیدوارم این تلاش های ارزشمند در طلوع بشردوستی و خدمات داوطلبانه، چراغ راه پیشرفت و سرلوحه کار داوطلبان و کارشناسان جمعیت هلال احمر باشد.
 
در پایان، مراتب قدردانی خود را از کلیه عوامل طرح ملی آمران سلامت استان بوشهر اعلام داشته و از خداوند قادرمتعال، توفیق روز افزون همگان  را مسئلت می نمایم.
 
 دکتر غلامرضا حاجیانی 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر
کلمات کلیدی
مجید بشکوه
تهیه کننده:

مجید بشکوه

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *