بوشهر

پنجشنبه 13 آذر 1399
جلسات

دیدار مدیر کل زندانها و اقدامات تامینی استان با مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر

 
 
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران هلال احمر استان بوشهر؛ پیش از ظهر امروز مدیر کل زندانها و اقدامات تامینی استان بوشهر و هیات همراه طی دیدار با مدیرعامل و معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان بوشهر تعامل های بین دستگاهی را متعهد شدند.
 
در این دیدار طرفین ضمن استقبال از همکاری های مشترک در آینده، هر نهاد تعهداتی را با توجه به دستورالعمل ها و شرح وظایف سازمانی پذیرفتند و در راستای تعامل بیشتر این دو دستگاه اجرایی به گفت و گو پرداختند.
 
 
غلامرضا حاجیانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر ضمن استقبال از تعاملات بین دستگاهی گفت: جمعیت هلال احمر استان بوشهر بسته های معیشتی برای خانواده زندانی های نیازمند با محوریت معاونت داوطلبان این جمعیت تهیه می کند و در اختیار اداره کل زندانها و اقدامات تامینی قرار میدهد.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر ضمن تاکید به توسعه آموزش های همگانی افزود: آموزش کمک های اولیه با توجه به ضرورت و اهمیت بالا به آحاد کارکنان و مخاطبان آن اداره کل ، زندانیان و  با رعایت دستورالعمل های بهداشتی مورد توجه قرار می گیرد، تاسیس خانه هلال ویژه آن اداره کل ، و اداره زندانهای بوشهر زمینه تعامل بیشتر جمعیت هلال احمر و ارائه شایسته تر خدمات عام المنفعه و بشردوستانه را به نحو مطلوب فراهم می نماید.
 
مدیر کل زندانها و اقدامات تامینی در پایان گفت: اداره کل زندانها و اقدامات تامینی استان بوشهر ضمن تشکر از تلاش ها و فعالیت های امدادی و بشردوستانه جمعیت هلال احمر آمادگی خود را جهت همکاری در حوزه های مختلف اعلام می نماید.

 

کلمات کلیدی
مجید بشکوه
تهیه کننده:

مجید بشکوه

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *